Kérdés
Főfoglalkozású, áfás átalányadózó egyéni vállalkozó feltehetően a következő hónapban átlépi az éves bevételi értékhatárt. Innen kezdve "normál vszja" szerint fog adózni. Ilyenkor már beadott '58-as bevallást kell visszamenőleg önellenőrzéssel módosítani?
