Cég promotálásának adózása

Szeretném promotálni a cégemet egy rendezvényen. Mi annak a módja, hogy az alábbi költségeknél le tudjam vonni az áfát, ne csak költségként számoljam el?

Kérdés

Szeretném promotálni a cégemet (AHM Kft., asz: 32403938) egy rendezvényen. Mi annak a módja, hogy az alábbi költségeknél le tudjam vonni az áfát, ne csak költségként számoljam el. Illetve van-e bárminek egyéb adóvonzata. - sátor - szászló - poló - étel, ital (kávé) - lufi - grillsütő - cukorka - hostess - szorólap - molinó - stb. Amennyiben ebben az esetben nem működik az áfalevonási jog, abban az esetben ha megbízok egy rendezvény szervező céget, akik egy számlát adnak nekem, abban az esetben élhetek áfalevonási joggal?

Figyelem

Érdekli a válasz?

Lépjen be, vagy próbálja ki kötelezettségek nélkül a terméket.

Belépek Érdekel

Önnek is van kérdése?

Kérést csak belépett felhasználóink tehetnek fel szakértőnknek. Próbálja ki Ön is egy alkalommal a demó hozzáférés keretében!

Belépek Érdekel